تصاویر جدید سینمایی تراژدی / خلاصه داستان و بازیگران

سلام .

عکسهایی از فیلم سینمایی « تراژدی » ساخته آزیتا موگویی .

تراژدی

مهدی هاشمی در فیلم سینمایی تراژدی

عکسهایی از فیلم سینمایی تراژدیفیلمنامه این فیلم را رضا کریمی بر اساس طرحی از آزیتا موگویی نوشته است . فیلمنامه توسط خشایار الوند و مهدی سجاده‌چی بازنویسی شده است .
این فیلم که اولین تجربه موگویی محسوب می‌شود ، قرار است در سی‌ودومین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآید . تدوین این فیلم به صورت همزمان توسط محمدرضا مویینی در حال انجام است . محمدحسن نجم تهیه‌کننده‌گی این فیلم را برعهده دارد .

بهارم رادان در فیلم تراژدیبازیگران این فیلم سینمایی عبارتند از : مهدی هاشمی ، بهرام رادان ، رویا نونهالی ، پیام دهکردی ، سیامک صفری ، امید روحانی و حسین یاری و پانته آ بهرام .

بازیگران فیلم سینمایی تراژدی

رویا نونهالی در فیلم سنیمایی تراژدی« تراژدی » داستان مردی است به نام قاسم که برای جبران غرور از دست رفته اش تصمیم عجیبی میگیرد ، حبیب نگرانش ، زینت مردد و موسی سرگردان است اما اتفاق عجیبی در پیش است . نام قبلی این فیلم «تراژدی قاسم سبزی کاری» بود .

عکس بازیگران در فیلمتصاویر فیلم سینمایی تراژدی

پشت صحنه سینمایی تراژدی عکس

تصاویر سینمایی تراژدی

برچسب ها:, , , , , , , ,
دسته بندی:سینمایی تراژدی|فیلم و سریال

نرم افزار اندروید شارژ سیم کارت به بخش خرید شارژ اضافه شد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + دو =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>